RO 10 Aansluitplaat rotator 100x100Ø39,5
RO 10 Aansluitplaat rotator 100x100Ø39,5
RO 10
Steekmaat 100x100 bus: Ø39,5 Pen:Ø20 mm
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 10 |
| Rotator onderkant | Ø 39.5 mm |
| Pen | Ø 20 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 100x100 bus: Ø39,5 Pen:Ø20 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 100X100 (4)Ø17 |
| Artikelnummer | EG100968 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 185,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten