RO 30 Aansluitplaat rotator 100x100Ø49,5
RO 30 Aansluitplaat rotator 100x100Ø49,5
RO 30
Steekmaat 100x100 bus: Ø49,5 Pen:Ø25 mm
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 30 |
| Rotator onderkant | Ø 49.5 mm |
| Pen | Ø 25 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 100x100 bus: Ø49,5 Pen:Ø25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 100X100 (4)Ø17 |
| Downloads | |
| EG100970 met maten.bmp | |
| Artikelnummer | EG100970 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 240,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten