RO 40 Aansluitplaat rotator 140x140Ø49,5.
RO 40 Aansluitplaat rotator 140x140Ø49,5.
RO 40
Steekmaat 140x140 bus: Ø49,5 Pen:Ø25 mm
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 40 |
| Rotator onderkant | Ø 49.5 mm |
| Pen | Ø 25 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 140x140 bus: Ø49,5 Pen:Ø25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140X140 (4)Ø17 |
| Downloads | |
| EG100971 met maten.bmp | |
| Artikelnummer | EG100971 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 240,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten