RO 50 Aansluitplaat voor rotator 140x140Ø59,5 pen Ø30mm
RO 50 Aansluitplaat voor rotator 140x140Ø59,5 pen Ø30mm
RO 50
Steekmaat 140x140 bus: Ø59,5 Pen:Ø30 mm
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 50 |
| Rotator onderkant | Ø 59.5 mm |
| Pen | Ø 30 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 140x140 bus: Ø59,5 Pen:Ø30 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140X140 (4)Ø17 |
| Downloads | |
| EG100972 met maten.bmp | |
| Artikelnummer | EG100972 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 240,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten