RO 60-2 Aansluitplaat rotator 140x140Ø69,5 / gefreesde versie
RO 60-2 Aansluitplaat rotator 140x140Ø69,5 / gefreesde versie
RO 60-2
Steekmaat 140x140 bus: Ø69,5 Pen:Ø30 mm / gefreesde versie
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 60-2 |
| Rotator onderkant | Ø 69.5 mm |
| Pen | Ø 30 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 140x140 bus: Ø69,5 Pen:Ø30 mm / gefreesde versie |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140X140 (4)Ø17 |
| Downloads | |
| EG102860 met maten.bmp | |
| Artikelnummer | EG102860 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 240,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten