RO 60-3 Aansluitplaat rotator 140x140 Ø69,5 pen Ø30mm Gelaste onderplaat met uitsparing aan bovenzijden
RO 60-3 Aansluitplaat rotator 140x140 Ø69,5 pen Ø30mm Gelaste onderplaat met uitsparing aan bovenzijden
RO 60-3
Steekmaat 140x140 bus: Ø69,5 Pen:Ø30 mm / Uitsparing
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 60-3 |
| Rotator onderkant | Ø 69.5 mm |
| Pen | Ø 30 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 140x140 bus: Ø69,5 Pen:Ø30 mm / Uitsparing |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140X140 (4)Ø17 |
| Artikelnummer | EG102983 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 292,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten