RO 60-4 Aansluitplaat rotator Ø 173 Ø17 (6) Ø69,5 met pen 30 mm
RO 60-4 Aansluitplaat rotator Ø 173 Ø17 (6) Ø69,5 met pen 30 mm
RO 60-4
Steekmaat Ø173 Ø17 (6) bus: Ø69.5 Pen:Ø30 mm / gefreesde versie
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 60-4 |
| Rotator onderkant | Ø 69.5 mm |
| Pen | Ø 30 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat Ø173 Ø17 (6) bus: Ø69.5 Pen:Ø30 mm / gefreesde versie |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Ø 173 (6) Ø17 |
| Downloads | |
| EG101972 met maten.bmp | |
| Artikelnummer | EG101972 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 275,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten