RO 68-1 Aansl.plaat Bus Ø68 pen Ø30 mm plaat steek 140x140xØ17 (4)
RO 68-1 Aansl.plaat Bus Ø68 pen Ø30 mm plaat steek 140x140xØ17 (4)
RO 68-1
Steekmaat 140x140 bus: Ø68 Pen:Ø30 mm
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 68-1 |
| Rotator onderkant | Ø 68 mm |
| Pen | Ø 30 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 140x140 bus: Ø68 Pen:Ø30 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140X140 (4)Ø17 |
| Downloads | |
| EG102655 met maten.bmp | |
| Artikelnummer | EG101964 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 275,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten