RO 78-5 Aansluitplaat rotator 140x140?78
RO 78-5 Aansluitplaat rotator 140x140?78
RO 78-5
Steekmaat 140x140 bus: Ø78 Pen:Ø35 mm
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 78-5 |
| Rotator onderkant | Ø 78 mm |
| Pen | Ø 35 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat 140x140 bus: Ø78 Pen:Ø35 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140x140x (4) Ø 17 |
| Downloads | |
| EG102657 met maten.bmp | |
| Artikelnummer | EG101971 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 305,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten