RO 78-6 Aansluitplaat rotator Ø 173 Ø17 (6) Ø78-35mm
RO 78-6 Aansluitplaat rotator Ø 173 Ø17 (6) Ø78-35mm
RO 78-6
Steekmaat Ø173 Ø17 (6) bus: Ø78 Pen:Ø35 mm
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RO 78-6 |
| Rotator onderkant | Ø 78 mm |
| Pen | Ø 35 mm |
| Vrije opmerking | Steekmaat Ø173 Ø17 (6) bus: Ø78 Pen:Ø35 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Ø 173 (6) Ø17 |
| Artikelnummer | EG102657 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 305,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten