Rv 149 Verloop van bus Ø 49.5 Pen Ø 25 naar as Ø 39,5 pen Ø 20 mm
Rv 149 Verloop van bus Ø 49.5 Pen Ø 25 naar as Ø 39,5 pen Ø 20 mm
Rv 149 Verloop bus
Verloop van as Ø 39,5 met pengat 20 naar bus 49,5 met pengat 25
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | Rv 149 Verloop bus |
| Vrije opmerking | Verloop van as Ø 39,5 met pengat 20 naar bus 49,5 met pengat 25 |
| Afmetingen | |
| A | 49.5 mm |
| B | 25 mm |
| C | 20 mm |
| D | 39.5 mm |
| E | 135 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101976 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 145,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten