RV 159 Verloop bus 59.5 Pen Ø 30 naar as 49.5 pen Ø 25 mm
RV 159 Verloop bus 59.5 Pen Ø 30 naar as 49.5 pen Ø 25 mm
Rv 159 Verloop bus
Verloop inzet bus Ø 49,5 met pengat 25 naar bus 59,5 met pengat 30
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | Rv 159 Verloop bus |
| Vrije opmerking | Verloop inzet bus Ø 49,5 met pengat 25 naar bus 59,5 met pengat |
| Afmetingen | |
| A | 59.5 mm |
| B | 30 mm |
| C | 25 mm |
| D | 49.5 mm |
| E | 165 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101977 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 145,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten