RV 169 Verloop bus 69.5 Pen Ø 30 naar as 59.5 pen Ø 30 mm
RV 169 Verloop bus 69.5 Pen Ø 30 naar as 59.5 pen Ø 30 mm
RV 169 Verloop bus
Verloop van as Ø 59,5 met pengat 30 naar bus 69,5 met pengat 30
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RV 169 Verloop bus |
| Vrije opmerking | Verloop van as Ø 59,5 met pengat 30 naar bus 69,5 met pengat 30 |
| Afmetingen | |
| A | 69.5 mm |
| B | 30 mm |
| C | 30 mm |
| D | 59.5 mm |
| E | 170 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101978 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 145,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten