RVI 39 Verloop inzet bus 39,5 naar 49,5 pen 25
RVI 39 Verloop inzet bus 39,5 naar 49,5 pen 25
RVI 39 verloop inzet bus
Verloop inzet bus 39,5 naar 49,5 pen 25
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RVI 39 verloop inzet bus |
| Vrije opmerking | Verloop inzet bus 39,5 naar 49,5 pen 25 |
| Afmetingen | |
| A | 39.5 mm |
| B | 49.5 mm |
| C | 20 mm |
| D | 65 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101973 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 86,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten