BBO 200 A Slotenbak 2000 mm met Cw 05
BBO 200 A Slotenbak 2000 mm met Cw 05
BBO 200 A
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BBO 200 A |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 5000 kg |
| Gewicht | 143 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 2000 mm |
| B | 360 mm |
| C | 330 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102147 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.510,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten