BBO 200 B Slotenbak 2000 mm met Cw 10
BBO 200 B Slotenbak 2000 mm met Cw 10
BBO 200 B
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BBO 200 B |
| Min tonnage machine | 7000 kg |
| Max tonnage machine | 10000 kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 2000 mm |
| B | 450 mm |
| C | 480 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102149 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 2.550,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten