BO 1000M Schalenknijper met dichte schalen
BO 1000M Schalenknijper met dichte schalen
BO 1000 M
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BO 1000 M |
| Axial load | 2000 Kg |
| Capaciteit | 500 Lt |
| Gewicht | 310 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| A | 870 mm |
| B | 1140 mm |
| C | 640 mm |
| D | 1640 mm |
| L | 1040 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101628 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 3.055,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten