BOB 60 Schalenknijper open zijwanden incl. twee lasthaken aansluiting 140x140xØ17 mm(4x)
BOB 60 Schalenknijper open zijwanden incl. twee lasthaken aansluiting 140x140xØ17 mm(4x)
BOB 60 A
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOB 60 A |
| Axial load | 2500 Kg |
| Capaciteit | 300 Lt |
| Gewicht | 400 Kg |
| Olieverbruik | 25 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 800 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140x140Ø17 mm 4x |
| A | 1130 mm |
| B | 1600 mm |
| C | 1090 mm |
| D | 750 mm |
| L | 620 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101251 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 4.185,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten
