BOL 4 Knijper 1 liggende cilinder 600lt dichte zijwanden
BOL 4 Knijper 1 liggende cilinder 600lt dichte zijwanden
BOL 4
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOL 4 |
| Axial load | 2500 Kg |
| Capaciteit | 600 Lt |
| Min tonnage machine | 9000 kg |
| Gewicht | 410 Kg |
| Olieverbruik | 25 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1200 |
| Afmetingen | |
| A | 910 mm |
| B | 1250 mm |
| C | 720 mm |
| D | 1750 mm |
| L | 1240 mm |
| Artikelnummer | EG100059 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 4.690,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten