BOL C Knijper 1 liggende cilinder 1000lt
BOL C Knijper 1 liggende cilinder 1000lt
BOL-C 1000
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOL-C 1000 |
| Axial load | 2500 Kg |
| Capaciteit | 1000 Lt |
| Min tonnage machine | 10000 kg |
| Max tonnage machine | 12000 kg |
| Gewicht | 380 Kg |
| Olieverbruik | 30 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| A | 1150 mm |
| B | 1460 mm |
| C | 800 mm |
| D | 2200 mm |
| L | 1000 mm |
| Artikelnummer | EG100077 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 4.935,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten