BOS 40/12 Knijperbak met gesloten zijwanden aansluitmaat 140x140 Ø17mm ( 4x)
BOS 40/12 Knijperbak met gesloten zijwanden aansluitmaat 140x140 Ø17mm ( 4x)
BOS 40/12
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOS 40/12 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 53 Lt |
| Min tonnage machine | 1500 kg |
| Gewicht | 77 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 200 |
| Afmetingen | |
| A | 800 mm |
| B | 720 mm |
| C | 460 mm |
| D | 620 mm |
| L | 425 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100094 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.440,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten