BOS 60/12 Knijperbak met gesloten zijwanden aansluitmaat 140x140 Ø17mm ( 4x)
BOS 60/12 Knijperbak met gesloten zijwanden aansluitmaat 140x140 Ø17mm ( 4x)
BOS 60/12
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOS 60/12 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 79 Lt |
| Gewicht | 95 Kg |
| Afmetingen | |
| A | 800 mm |
| B | 720 mm |
| C | 460 mm |
| D | 620 mm |
| L | 625 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101854 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.580,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten