BOS 70/12 Knijperbak met dichte zijwanden aansluitmaat 140x140 Ø17mm (6x)
BOS 70/12 Knijperbak met dichte zijwanden aansluitmaat 140x140 Ø17mm (6x)
BOS 70/12
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOS 70/12 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 92 Lt |
| Gewicht | 104 Kg |
| Afmetingen | |
| A | 800 mm |
| B | 720 mm |
| C | 460 mm |
| D | 620 mm |
| L | 725 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101630 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.620,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten