BOS 80/12 Grijper dichte zijwanden
BOS 80/12 Grijper dichte zijwanden
BOS 80/12
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOS 80/12 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 105 Lt |
| Gewicht | 113 Kg |
| Afmetingen | |
| A | 800 mm |
| B | 720 mm |
| C | 460 mm |
| D | 620 mm |
| L | 825 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101632 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.575,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten