BOS-L 30 Knijperbak met open zijwanden aansluitmaat 100x100 Ø 17mm (4x) 140x140 Ø 17mm (4x)
BOS-L 30 Knijperbak met open zijwanden aansluitmaat 100x100 Ø 17mm (4x) 140x140 Ø 17mm (4x)
BOS-L 30A
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOS-L 30A |
| Axial load | 1500 Kg |
| Capaciteit | 80 Lt |
| Gewicht | 130 Kg |
| Olieverbruik | 25 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 350 |
| Afmetingen | |
| A | 1050 mm |
| B | 1020 mm |
| C | 480 mm |
| D | 730 mm |
| L | 340 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100051 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.475,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten