BOS-L 60-Plaat-100x100-140X140 open zijwanden met mogelijkheid om dicht te maken
BOS-L 60-Plaat-100x100-140X140 open zijwanden met mogelijkheid om dicht te maken
BOS-L 60A
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BOS-L 60A |
| Axial load | 1500 Kg |
| Capaciteit | 170 Lt |
| Gewicht | 160 Kg |
| Olieverbruik | 25 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 350 |
| Afmetingen | |
| A | 1050 mm |
| B | 1020 mm |
| C | 480 mm |
| D | 730 mm |
| L | 640 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100054 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.655,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten