BC 1000 (400 Lt.) Bietenbak
BC 1000 (400 Lt.) Bietenbak
BC 1000
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BC 1000 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 400 Lt |
| Min tonnage machine | 5000 kg |
| Max tonnage machine | 7000 kg |
| Gewicht | 255 Kg |
| Olieverbruik | 35 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1000 |
| Afmetingen | |
| A | 950 mm |
| B | 1150 mm |
| C | 640 mm |
| D | 1730 mm |
| L | 1030 mm |
| Artikelnummer | EG102703 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 152,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten