C 1400 Bietenbak
C 1400 Bietenbak
C 1400
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | C 1400 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 760 Lt |
| Min tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 265 Kg |
| Olieverbruik | 35 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1200 |
| Afmetingen | |
| A | 1400 mm |
| B | 1100 mm |
| C | 1100 mm |
| D | 1500 mm |
| L | 1430 mm |
| Artikelnummer | EG100178 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.390,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten