CB 1400 Bietenbak
CB 1400 Bietenbak
CB 1400
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CB 1400 |
| Axial load | 1500 Kg |
| Capaciteit | 1000 Lt |
| Min tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 410 Kg |
| Olieverbruik | 35 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1500 |
| Afmetingen | |
| A | 1530 mm |
| B | 1230 mm |
| C | 1030 mm |
| D | 1800 mm |
| L | 1640 mm |
| Artikelnummer | EG100180 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 4.750,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten