CB 1650 Bietenbak
CB 1650 Bietenbak
CE 1650
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CE 1650 |
| Axial load | 1500 Kg |
| Capaciteit | 2000 Lt |
| Min tonnage machine | 12000 kg |
| Max tonnage machine | 21000 kg |
| Gewicht | 650 Kg |
| Olieverbruik | 35 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 1500 |
| Afmetingen | |
| A | 1600 mm |
| B | 1660 mm |
| C | 1020 mm |
| D | 2300 mm |
| L | 1650 mm |
| Artikelnummer | EG100182 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 5.850,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten