CDS 06 Zeef zonder snelwissel voor de natte en zware grond met 2 rotorassen
CDS 06 Zeef zonder snelwissel voor de natte en zware grond met 2 rotorassen
CDS 06
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CDS 06 |
| Capaciteit | 0.15 Lt |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 3000 kg |
| Gewicht | 260 Kg |
| Olieverbruik | 20/30 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Aantal rollen | 2 |
| Bek breedte | 600 |
| Motor | 1 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakkeplaat |
| A | 800 mm |
| B | 520 mm |
| C | 700 mm |
| E | 600 mm |
| Artikelnummer | EG101595 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 8.835,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten