CDS 07 Zeef met snelwissel Cw 10 voor de natte en zware grond met 2 rotorassen
CDS 07 Zeef met snelwissel Cw 10 voor de natte en zware grond met 2 rotorassen
CDS 07
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CDS 07 |
| Capaciteit | 0.33 Lt |
| Min tonnage machine | 3000 kg |
| Max tonnage machine | 6000 kg |
| Gewicht | 310 Kg |
| Olieverbruik | 20/30 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Aantal rollen | 2 |
| Bek breedte | 750 |
| Motor | 1 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | CW 10 |
| A | 900 mm |
| B | 520 mm |
| C | 700 mm |
| E | 750 mm |
| Artikelnummer | EG101614 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 12.445,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten