CDS 10 Zeef zonder snelwissel voor de natte en zware grond met 3 rotorassen
CDS 10 Zeef zonder snelwissel voor de natte en zware grond met 3 rotorassen
CDS 10
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CDS 10 |
| Capaciteit | 0.6 Lt |
| Min tonnage machine | 6000 kg |
| Max tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 600 Kg |
| Olieverbruik | 40/60 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Aantal rollen | 3 |
| Bek breedte | 900 |
| Motor | 1 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakkeplaat |
| A | 1150 mm |
| B | 750 mm |
| C | 1100 mm |
| E | 900 mm |
| Artikelnummer | EG101597 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 17.775,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten