CPV 20 Hydraulisch Trilblok met snelwissel Cw 05 voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 20 Hydraulisch Trilblok met snelwissel Cw 05 voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 20
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CPV 20 |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 3000 kg |
| Gewicht | 150 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 150 BAR |
| Verdichtingskracht | 10 KN |
| Vibratiefrequentie | 2000 MM |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 190 mm |
| B | 440 mm |
| Artikelnummer | EG100725 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 5.002,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten