CPV 30 Trilplaat zonder snelwissel voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 30 Trilplaat zonder snelwissel voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 30
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CPV 30 |
| Min tonnage machine | 3500 kg |
| Max tonnage machine | 6000 kg |
| Gewicht | 230 Kg |
| Olieverbruik | 30 Lt |
| Druk | 150 BAR |
| Verdichtingskracht | 16 KN |
| Vibratiefrequentie | 2000 MM |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakke plaat |
| A | 290 mm |
| B | 600 mm |
| Artikelnummer | EG101609 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 5.130,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten