CPV 45 Hydraulisch Trilblok met snelwissel Cw 10 voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 45 Hydraulisch Trilblok met snelwissel Cw 10 voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 45
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CPV 45 |
| Min tonnage machine | 7000 kg |
| Max tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 420 Kg |
| Olieverbruik | 60 Lt |
| Druk | 150 BAR |
| Verdichtingskracht | 33 KN |
| Vibratiefrequentie | 2000 MM |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 440 mm |
| B | 800 mm |
| Artikelnummer | EG100727 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 8.460,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten