CPV 45 Trilplaat zonder snelwissel vlakke plaat voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 45 Trilplaat zonder snelwissel vlakke plaat voor het aantrillen van bodem grond, tevens om te bouwen naar palen drijver.
CPV 45
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | CPV 45 |
| Min tonnage machine | 7000 kg |
| Max tonnage machine | 10000 kg |
| Gewicht | 420 Kg |
| Olieverbruik | 60 Lt |
| Druk | 150 BAR |
| Verdichtingskracht | 33 KN |
| Vibratiefrequentie | 2000 MM |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakke plaat |
| A | 440 mm |
| B | 800 mm |
| Artikelnummer | EG101610 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 8.000,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten