Trilblok tot 2 tons machine.
Trilblok tot 2 tons machine.
EPV15
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | EPV15 |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 2000 kg |
| Gewicht | 105 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 140 BAR |
| Oppervlakte | 0.15 |
| Verdichtingskracht | 8.83 KN |
| Vibratiefrequentie | 2500 MM |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakke plaat |
| A | 285 mm |
| B | 498 mm |
| Artikelnummer | EG103236 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 7.605,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten