FO8 Rietgrijper (8 tanden 130 liter)
FO8 Rietgrijper (8 tanden 130 liter)
FO 8
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | FO 8 |
| Capaciteit | 130 Lt |
| Gewicht | 125 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Tanden | 8 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140X140xØ17(4)-6x173-Ø17 mm |
| A | 780 mm |
| B | 980 mm |
| C | 580 mm |
| D | 1300 mm |
| L | 800 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100183 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.740,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten