FOP 8-Plaat-140X140-Ø17 mm(4)
FOP 8-Plaat-140X140-Ø17 mm(4)
FOP 8
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | FOP 8 |
| Capaciteit | 190 Lt |
| Gewicht | 73 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Tanden | 8 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | 140x140xØ17(4) |
| A | 600 mm |
| B | 800 mm |
| C | 550 mm |
| D | 1000 mm |
| L | 730 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100194 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.295,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten