FTP 20 Palletvork hangend
FTP 20 Palletvork hangend
FTP 20
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | FTP 20 |
| Gewicht | 150 Kg |
| Draaglast | 2000 |
| Afmetingen | |
| A | 1080 mm |
| B | 1100 mm |
| C | 1700 mm |
| D | 950 mm |
| E | 250 mm |
| XA | 1080 |
| XM | 100 |
| XN | 40 |
| |
| Artikelnummer | EG100223 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.355,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten