FTP 25/SP Palletvork hangend standaard met rode ring model met L-vormige lepels. Deze kan ook met Bus worden geleverd de EG102320 Bus Ø 59 of EG102319 Bus Ø 69 als meerprijs, hiermee vervalt het rode hijs
FTP 25/SP Palletvork hangend standaard met rode ring model met L-vormige lepels. Deze kan ook met Bus worden geleverd de EG102320 Bus Ø 59 of EG102319 Bus Ø 69 als meerprijs, hiermee vervalt het rode hijs
FTP 25/SP
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | FTP 25/SP |
| Gewicht | 205 Kg |
| Draaglast | 2500 |
| Afmetingen | |
| A | 1080 mm |
| B | 1530 mm |
| C | 1940 mm |
| D | 800 mm |
| E | 120 mm |
| XN | 45 |
| X2A | 1130 |
| X2M | 100 |
| X2L | 510 |
| |
| Artikelnummer | EG100228 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.330,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten
