FTP 35 Palletvork hangend
FTP 35 Palletvork hangend
FTP 35
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | FTP 35 |
| Gewicht | 315 Kg |
| Draaglast | 3500 |
| Afmetingen | |
| A | 1200 mm |
| B | 1450 mm |
| C | 2050 mm |
| D | 800 mm |
| E | 10 mm |
| XN | 45 |
| X2A | 1245 |
| X2M | 120 |
| X2L | 605 |
| |
| Artikelnummer | EG100229 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 5.030,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten