GDH 08 Graafmachine duim voor 0.8-1.5 tons machine
GDH 08 Graafmachine duim voor 0.8-1.5 tons machine
GDH 08
Graafmachine duim voor 0.8-1.5 tons machine
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GDH 08 |
| Min tonnage machine | 800 kg |
| Max tonnage machine | 1200 kg |
| Gewicht | 30 Kg |
| Vrije opmerking | Graafmachine duim voor 0.8-1.5 tons machine |
| Afmetingen | |
| A | 190 mm |
| B | 490 mm |
| D | 570 mm |
| E | 115 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102981 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.035,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten