GDH 20 Graafmachine duim voor 2.5-3 tons machine kleur blauw
GDH 20 Graafmachine duim voor 2.5-3 tons machine kleur blauw
GDH 20
Graafmachine duim voor 2.5-3 tons machine
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GDH 20 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 3000 kg |
| Gewicht | 58 Kg |
| Vrije opmerking | Graafmachine duim voor 2.5-3 tons machine |
| Afmetingen | |
| A | 245 mm |
| B | 770 mm |
| D | 815 mm |
| E | 11.5 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102436 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.090,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten