GDH 30 Graafmachine duim voor 4 tons machine kleur blauw
GDH 30 Graafmachine duim voor 4 tons machine kleur blauw
GDH 30
Graafmachine duim voor 4 tons machine
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GDH 30 |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 5000 kg |
| Gewicht | 64 Kg |
| Vrije opmerking | Graafmachine duim voor 4 tons machine |
| Afmetingen | |
| A | 245 mm |
| B | 885 mm |
| D | 880 mm |
| E | 115 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102437 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.275,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten