GDH 60 Graafmachine duim voor 6 tons machine kleur blauw
GDH 60 Graafmachine duim voor 6 tons machine kleur blauw
GDH 60
Graafmachine duim voor 6 tons machine
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GDH 60 |
| Min tonnage machine | 5000 kg |
| Max tonnage machine | 6000 kg |
| Gewicht | 60 Kg |
| Vrije opmerking | Graafmachine duim voor 6 tons machine |
| Afmetingen | |
| A | 240 mm |
| B | 1040 mm |
| D | 880 mm |
| E | 120 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102438 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.565,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten