GRA 55 Grasrollen en of zoden klem Compleet met rotator en Cw 05 voor graafmachines van 1000 tot 3500 kg
GRA 55 Grasrollen en of zoden klem Compleet met rotator en Cw 05 voor graafmachines van 1000 tot 3500 kg
GRA 55 Grasrollen klem met rotator en Cw05
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GRA 55 Grasrollen klem met rotator en Cw05 |
| Min tonnage machine | 1500 kg |
| Max tonnage machine | 3500 kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw05 |
| L | 1000 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102419 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 3.930,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten