GRA 100 Grasrollen en of zoden klem
GRA 100 Grasrollen en of zoden klem
GRA 100 Grasrollenklem
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GRA 100 Grasrollenklem |
| Min tonnage machine | 1500 kg |
| Max tonnage machine | 3500 kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Afmetingen | |
| L | 1000 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102371 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 3.065,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten