HKK 150 Terreinhark met Cw 10 Lengte maat kan variëren tussen de 1500 en 1600 mm
HKK 150 Terreinhark met Cw 10 Lengte maat kan variëren tussen de 1500 en 1600 mm
HKK 150
Kantelhoek 33 graden
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | HKK 150 |
| Min tonnage machine | 3000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Tanden | 19 |
| Vrije opmerking | Kantelhoek 33 graden |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 1500 mm |
| B | 300 mm |
| C | 60 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100826 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.655,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten